Lehtla on see koht mis on mõeldud puhkamiseks ja meeldiva aja veetmiseks pereliikmetega ja sõpradega. See on koht kus te puhkate aiatöödest ja kodumeretest, kus panete kõik asjaajamised pausile ja naudite hetke.

Meie aiapaviljon loovad privaatsust samal ajal teie kogu valdus on näha seega siit avaneb vaade teie ilusale aiale või siis saade jälgida millega kõige pisemad perekonnaliikmed on hõivatud.

Pole vahet mis puhul saate lehtlas kokku – kas soov nautida hommikusööki pereliikmetega värskes õhus või grillida sugulastega, Lehtlas 9 leidub kohta kõigile. Kui aga teil on vahetevahelt palju külalisi või suur ringkond sugulasi, siis teiele appi tuleb Lehtla 15.

Kui teil on lehtla siis pole vaja põhjust et saada kokku, teil pole vaja restoraani saale et veeta meeldivat aega koos, iga hetk te saate üleviija suhtlemine sotsiaalvõrgudest teie oma LEHTLA!

Close

Lethla 9

1,780.00 
Spetsifikatsioon Mõõdud: 3х3 m Üldpind: 9 m2 Lagede kõrgus: 2.55 – 2.7 m Tehnoloogia: puitkarkass Karkassi material: kuiv hööveldatud laud
Close

Lehtla 15

2,390.00 
Erikoispiirteet Mõõdud: 3х5 m Üldpind: 15 m2 Lagede kõrgus: 2.55 – 2.7 m Tehnoloogia: puitkarkass Karkassi material: kuiv hööveldatud laud