Mis on majakomplekt?

Majakomplekt – see on teatav soovitud suurusega saetud laudadest konstruktor, mille teie isiklikult või meie paigaldusmeeskond paigaldab krundile. Kui ostate majakomplekti iseseisvaks paigaldamiseks, saadame teile kogu teie tulevase minimaja karkassi ehitamiseks vajaliku saematerjali komplekti.

 

Millised on meie pakutava toodangu eelised?

Oleme spetsialiseerunud kompaktehitistesse, nii et tootmine ja kohapealne paigaldus toimuvad kiiresti.

Kui tellite minimaja koos paigaldusega, on teil rohkem kindlustunnet, et kõik vajalikud ruumid on soojustatud, kõik vaheseinad on õigesti paigaldatud, kui näiteks siis, kui tellite maja elementidest, millele on juba paigutatud sisemised või välimised materjalid, mille soojustuse kvaliteet pole nähtav.

Ostes paigaldusega maja, säästate aega materjalide ja paigaldusmeeskonna otsimisel ning maja paigaldamisel oma krundile.

Kui ostate majakomplekti ja paigaldate ise, säästate raha paigaldusmeeskonna teenuste eest tasumiselt.

Mõlemal juhul säästate raha transpordi- ja tõsteteenustelt, kuna kõik vajalikud materjalid viiakse krundile üheaegselt ja kraana tellimine mahalaadimiseks ei ole vajalik, nagu näiteks element- või moodultarindite puhul.

 

Kas ma saan täiendamiseks majakomplekti iseseisvaks paigaldamiseks?

Jah, muidugi. Näiteks on võimalik juurde tellida välist ja/või sisemist viimistlusmaterjali, kavandatava roovitise.

 

Mida teha, kui ma ei tea, milliseid materjale ma pean juurde ostma, kui tellin endale majakomplekti iseseisvaks paigaldamiseks?

Lähtudes teie minimaja (selle eesmärgipärasuse) ja geograafilise asukoha ootustest, räägime teile, mida vajate oma tellimuse täiendamiseks.

Kui kaua aega kulub projekteerimiseks, kui soovin oma projekti tellida? Kui pakutavate variantide seast teile miski ei meeldi ja soovite minimaja oma maitsele vastavalt, siis projekti väljatöötamiseks kulub kuni kolm nädalat.

 

Kui kaua majakomplekt valmib?

Tähtajad olenevad tootmise koormusest. Enamikul juhtudel on majakomplekt tarnevalmis umbes 2-3 nädala jooksul pärast tellimuse allkirjastamist.

 

Kuidas tarnitakse komplekt krundile?

Kuna maja ettevalmistatud detailid transporditakse lahtivõetult, siis kõik vajalikud ehitusmaterjalid (sh isolatsioon, aknad, katusematerjal) tarnitakse krundile autoga ühekorraga ja ei ole vaja tellida raskete veoste manipulaatorit kogukate elementide või moodulite mahalaadimiseks, kui seinad tarnitaks kokkupanduna.

 

Kui palju kulub aega krundil paigaldamiseks?

Olenevalt maja suurusest võib paigaldamine kesta kuni kaks nädalat.

 

Millist vundamenti minimaja vajab?

Hoone mõõtmeid arvestades sobivad kõik võimalused, alustades kõige lihtsamatest – betoonplokid, vaiad. Teil võib olla ette valmistatud nii lint- kui ka plaatvundament.

 

Kuidas on lahendatud majas kommunikatsioonid (vesi, elekter)?

Majas on  paigaldatud elektrijuhtmestik ja vajalik torujuhe vee ja kanalisatsiooni jaoks.